Smartphoto adventskalender met foto’s

Ben jij dit jaar op zoek naar een unieke adventskalender? Heb je alle adventskalenders op onze site nagelopen en kon je geen geschikt exemplaar vinden? Dan hebben wij de oplossing voor jou gevonden. Of je nu op zoek bent naar een adventskalender voor jezelf of voor een geliefde, deze variant van Smartphoto tovert een glimlach op jouw gezicht. Deze kalender creëer jij namelijk zelf. Kies één van de drie thema’s uit voor de buitenkant en de kalender wordt door Smartphoto gevuld met 24 zelfgekozen foto’s uit jouw collectie. Wat ons betreft is deze adventskalender dan ook perfect geschikt om cadeau te doen.

Bekijk de Smartphoto adventskalender

Adventskalender met foto’s

De Smartphoto adventskalender met foto’s is één van de kalenders waar wij dit jaar verliefd op zijn geworden. 2020 is met alle gebeurtenissen een bijzonder jaar geworden en wat ons betreft kan de adventskalender van Smartphoto de pijn een beetje verzachten. Nu we elkaar tenslotte minder vaak kunnen zien, is er niets leukers dan af en toe een foto toegestuurd te krijgen. De adventskalender van Smartphoto combineert dit met het aftellen naar de feestdagen.

Extra leuk aan de Smartphoto adventskalender is dat hij ook nog eens prima betaalbaar is. Voor een adventskalender met de afmetingen 46 x 32 cm en 24 afgedrukte foto’s op kwaliteitspapier betaal je slechts 12,95 euro. Zodra de feestdagen voorbij zijn, kun je het hele vel gewoon uit de kalender halen en hem ophangen als muurdecoratie. Zeker in deze tijden met weinig bezoek is deze Smartphoto adventskalender wat ons betreft de perfecte keuze voor bijvoorbeeld oma’s en opa’s die hun kinderen en kleinkinderen moeten missen, vrienden die elkaar missen of voor ouders die hun kinderen willen verrassen.

Smartphoto adventskalender maken

Wil jij een eigen unieke adventskalender maken met behulp van Smartphoto? Door onderstaande stappen te volgen heb jij binnen no time jouw eigen unieke kalender in elkaar gezet. De meeste tijd zul je bezig zijn aan het selecteren van de juiste foto’s.

  1. Je kiest automatisch voor het motief Kerstkoekjes.
  2. Klik vervolgens op de blauwe button met de tekst ‘Maak je product’.
  3. In het volgende scherm kun je 24 foto’s uploaden. Welke foto op welke dag tevoorschijn komt, bepaal jij helemaal zelf.
  4. Heb jij 24 foto’s uitgekozen en geüpload? Dan kun je de adventskalender in jouw winkelmandje leggen en afrekenen.
    Smartphoto motieven

Bekijk de Smartphoto adventskalender

Over Shannon

Shannon heeft een bijzondere liefde voor adventskalenders. Haar passie voor deze afteltreasures begon al in haar jongere jaren, toen de wereld nog niet verder reikte dan de chocolade adventskalenders. Die spanning in de aanloop naar de feestdagen? Shannon had daar haar eigen remedie voor: elke dag een vakje openen. Nu, 31 lentes jong, is ze niet alleen een fervent liefhebber, maar ook de trotse oprichtster van AdventskalenderTips.nl. Ze gidst je met plezier door de wondere wereld van de meest fabuleuze adventskalenders van het jaar. Dus, op zoek naar de crème de la crème van de adventskalenders? Shannon is je go-to girl!

Leave a Comment